Lešenie

Lešenie

Rodinné a bytové domy

Naša spoločnosť sa špecializuje na kompletné lešenárske služby teda, montáž, demontáž, prenájom a dopravu lešenia. Disponujeme odborne vyškoleným tímom pracovníkov, ktorí zabezpečujú bezpečnú a precíznu realizáciu lešenia na rodinných či bytových domoch. Dopravu a odvoz lešenia realizujeme vlastnými kapacitami.

Pri práci na rodinných domoch si veľmi vážime dôveru klientov a preto vždy kladieme dôraz na detaily a kvalitu v každom kroku.  Na stavbu využívame rámové lešenie značky MD UNI 70 so šírkou rámu 70 cm, ktoré sú známe svojou spoľahlivosťou a kvalitou. Našim cieľom je zabezpečiť, že konštrukcia bude v súlade s očakávaniami a požiadavkami zákazníka, vzhľadom na všetky bezpečnostné normy.

Dlhoročná odbornosť a skúsenosti našich pracovníkov garantujú precíznu realizáciu vašich projektov s maximálnym ohľadom na bezpečnosť a kvalitu. Okrem toho, sme hrdí na našu flexibilnú schopnosť reagovať na individuálne požiadavky a špecifikácie každého projektu, čo nám umožňuje poskytovať služby na najvyššej úrovni.

Kontaktuj nás

Potrebujete poradiť?

Ak máte dotaz alebo vás zaujala niektorá z našich služieb, tak neváhajte a kontaktujte nás!

Poskytujeme komplexné lešenárske služby a vnutroštátnu nákladnú dopravu.

Kontaktné údaje