Lešenie

Kompletné

Lešenárske služby

Naša spoločnosť sa špecializuje na kompletné lešenárske služby teda, montáž, demontáž, prenájom a dopravu lešenia. Disponujeme odborne vyškoleným tímom pracovníkov, ktorí zabezpečujú bezpečnú a precíznu realizáciu. Dopravu a odvoz lešenia realizujeme vlastnými kapacitami.

Každý z projektov je pre nás unikátny. Pre ich realizáciu využívame rámové lešenie značky MD UNI 70 so šírkou rámu 70 cm, ktoré sa vyznačuje vysokou spoľahlivosťou a kvalitou. Momentálne disponujeme 85 000 m2 vlastného lešenia. Úspešne pôsobíme na celej územnej ploche republiky a môžeme sa pochváliť bohatými skúsenosťami z rôznych typov stavebných projektov. Naša práca zahŕňa rôznorodé objekty, vrátane kostolov, bytových domov, rodinných domov, fabrík, škôl či nemocníc.

Dlhoročné skúsenosti naších pracovníkov garantujú precíznu realizáciu vašich projektov s maximálnym ohľadom na bezpečnosť a kvalitu. Okrem toho, sme hrdí na našu flexibilnú schopnosť reagovať na individuálne požiadavky a špecifikácie každého projektu, čo nám umožňuje poskytovať služby na najvyššej úrovni.

Kontaktuj nás

Potrebujete poradiť?

Ak máte dotaz alebo vás zaujala niektorá z našich služieb, tak neváhajte a kontaktujte nás!

Poskytujeme komplexné lešenárske služby a vnutroštátnu nákladnú dopravu.

Kontaktné údaje