Kostoly

Lešenie

Kostoly

Naša spoločnosť sa špecializuje na kompletné lešenárske služby teda, montáž, demontáž, prenájom a dopravu lešenia. Disponujeme odborne vyškoleným tímom pracovníkov, ktorí zabezpečujú bezpečnú a precíznu realizáciu kostolov a iných typov budov. Dopravu a odvoz lešenia realizujeme vlastnými kapacitami.

Stavba lešenia na kostoloch je jedinečná. Každý detail treba dobre premyslieť a prispôsobiť potrebe objektu. Či už ide o strechu, prístrešok, vežu alebo inú špecifickú časť kostola, náš tým si s tým hravo poradí! Pri realizácii využívame rámové lešenie značky MD UNI 70 so šírkou rámu 70 cm, ktoré sa vyznačuje vysokou spoľahlivosťou a kvalitou. Momentálne disponujeme 85 000 m2 vlastného lešenia.

Dlhoročná odbornosť a skúsenosti našich pracovníkov garantujú precíznu realizáciu vašich projektov s maximálnym ohľadom na bezpečnosť a kvalitu. Okrem toho, sme hrdí na našu flexibilnú schopnosť reagovať na individuálne požiadavky a špecifikácie každého projektu, čo nám umožňuje poskytovať služby na najvyššej úrovni.

Kontaktuj nás

Potrebujete poradiť?

Ak máte dotaz alebo vás zaujala niektorá z našich služieb, tak neváhajte a kontaktujte nás!

Poskytujeme komplexné lešenárske služby a vnutroštátnu nákladnú dopravu.

Kontaktné údaje